Hirdetéseink 2019. január 13.

  • Elsőáldozók szüleit hétfőn 19.15–re várjuk a közösségi házba.
  • Az egyháztanács tagjai szeretettel hívnak minket 17–én, csütörtökön az esti szentmise után fél órás szentségimádásra közösségünkért, városunkért.
  • A 2020 –as Eucharisztikus Kongresszusra való készület jegyében, a Szentségimádás iskolája címmel, 12 alkalomból álló sorozatra indul.. Az első alkalom január 23–án, majd utána is mindig szerdán 19 órakor kezdődik a Közösségi házban. Az alkalmak Fábry Kornél atya elmélkedésének megtekintésével kezdődnek, majd megosztás és közös ima a templomban. Egy- egy együttlét kb. 1 órás lesz. Szeretettel hívjuk és várjuk mindazokat, akik már megtapasztalták meg, milyen jó a Szentségimádás alkalmával együtt lenni az Úrral, és azokat is, akik még ezt nem élték át, illetve azokat is, akik elmélyíteni szeretnék a Vele való kapcsolatukat.
  • Köszönetet mondunk mindenkinek, aki ünnepi ebédet készített karácsonyra és mindazoknak, akik a szállításban és a kiosztásban segítettek. 28 adag ebéddel tudtuk rászorulók ünnepét szebbé tenni.
  • Az adventben átadott tárgyak értékesítése és további adományok révén 150 000 Ft-ot utalunk át Kárpátaljára, mivel az erdélyi család számára már összegyűlt a szükséges összeg. Köszönünk minden adományt!
  • Január 26 -án szombaton lesz a gyerekek rorátés jutalom kirándulása.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.