Hirdetéseink 2019. január 6.

  • Ma, 17 órától évkezdő dicsőítés lesz a templomban.
  • Aki szeretne házat szenteltetni, István atyát keresse meg.
  • A 2020 –as Eucharisztikus Kongresszusra való készület jegyében, a Szentségimádás iskolája címmel, 12 alkalomból álló sorozatra hívunk mindenkit. Az első alkalom január 23 –án, majd utána is mindig szerdán 19 órakor kezdődik a Közösségi házban. Az alkalmak Fábry Kornél atya elmélkedésének megtekintésével kezdődnek, majd megosztás és közös ima a templomban. Egy-egy együttlét kb. 1 órás lesz.
  • Hétfőn a januárban születettekért lesz a szentmise felajánlva. A múltkori hirdetés téves volt, elnézésüket kérjük.
  • Az emlékezés a Szovjetunióba kényszermunkára elhurcoltakra, január 13-án a 9.30 –as szentmisében, illetve azt követően lesz.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.