Hirdetéseink 2019. június 2.

  • Ma, a 9, 30 –as szentmise után dicsőítés lesz. Ezen a napon szeretnénk még egyszer kérni a Testvérek támogatását templomunk nagykapujának felújításához.
  • Holnap, hétfőn, a júniusban születettekért lesz a szentmise. Szeretettel várjuk őket.
  • Csütörtökön 17,30 kor szent órát tartunk
  • Pénteken első péntek. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Jövő szombaton, pünkösd vigíliáján, az esti ünnepi szentmise után, a Kálvárián virrasztás, Szentlélek váró imádság lesz Városunkért. Szeretettel hívjuk a Testvéreket pünkösdi éjszakai virrasztásra, szentségimádásra jövő szombat estétől a vasárnapi 8-as miséig. Feliratkozni a templom hátuljában kitett lapon lehet. Június 10-én, Pünkösdhétfőn egyházközségi majálisunkat tartjuk. Programok: 10 órakor Brouwer Pálhegyi Krisztina előadása “Kapcsolatra épülő nevelés” témában, 12 órakor szentmise (18, 30 –kor csendes mise), 13 órától közös ebéd, 14 órától kötetlen beszélgetés, színes gyerekprogramok. Kérjük, hogy az alkalomra hozzunk evőeszközt, tányért, poharat, innivalót és egy tálca süteményt. Részletes program a @ listán illetve a hirdetőtáblán olvasható. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Június 14 – 16 –ig ministránstábor lesz. Jelentkezés Gável Péternél.