Hirdetéseink 2020. február 16.

  • Ma, a 9, 30-as szentmisén az esztergomi ferences gimnázium fiú énekkara végzi a zenei szolgálatot. A mise után negyed órás egyházzenei áhítatot tartanak, majd szeretettel várjuk a felső tagozatos fiúkat és/vagy szüleiket, vagy bárkit, akik érdeklődnek az iskola iránt. A szentmise után az elsőáldozóknak felkészülés lesz az első gyónásukra.
  • Holnap este szentmise után folytatjuk plébániánk megújulásáról szóló fórumunkat. Mindenkit, aki plébániánk útkeresésében szívesen részt venne, szeretettel várjuk.
  • A Betegek Napjához kapcsolódóan zarándoklatot szervezünk a betegeknek és hozzátartozóiknak-ápolóiknak. Febr.25-én (kedden)  egész napos buszos út keretében a Mátraszentimre-Fallóskút “Erdők Királynéja” búcsújáróhelyet látogatjuk meg. Zarándoklatunkra Püspök Atya is elkísér bennünket. Az út költsége  ebéddel együtt 3500 Ft, melyhez karitász támogatás kérhető.  Jelentkezni a karitász tagoknál lehet.
  • Jövő vasárnap a katolikus iskolák számára lesz gyűjtés.
  • Jövő hét péntek,3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!