Hirdetéseink 2020. január 26.

  • Ma, a református lelkészlakás felújítására szeretnénk kérni a testvérek segítségét.
  • Jövő vasárnap, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. A szentmisék után balázsolás. 17 órától zenés dicsőítést tartunk a templomban.
  • Február 15-n ismét egyházközségi disznóvágás a Közösségi Házban. Szeretettel várunk mindenkit erre a hagyományt folytató és közösségteremtő alkalomra. Részletek a plakáton és a padok végén kihelyezett szórólapokon.
  • Nagy öröm, hogy nagyon sokan elkezdték januárban a nagy kilencedet, de még februárban sem késő elkezdeni a NEK –re való készületként. A hónap elsőpéntekén tehát mindenkit szeretettel várunk szentáldozásra. Ha szükséges, gyónási lehetőség Zoltán atyánál, bármikor napközben, illetve a szentmise előtt egy órával a templomban.
  • Pénzes Géza testvérünk, rajztanár, fotó és képzőművész tart érdekfeszítő, vetítéssel egybekötött előadást az XIV-XVI századi itáliai reneszánsz nagy alakjairól, és műveikről. Január 31 –én, pénteken 19,30 –tól a Közösségi Házban.