E Hirdetések E Hirdetéseink 2020. november 22. Krisztus Király

Hirdetéseink 2020. november 22. Krisztus Király

• Vasárnap: Krisztus király vasárnapja, Gyűjtés a Karitász javára,  a ministránsok egyszerű formában megújítják fogadalmukat
  • A koronavírus miatt meghirdetett veszélyhelyzetben felelősen és körültekintően kell eljárni.  A kijelölt helyekre lehet ülni.
  • A közösségi összejöveteleket on-line formában lehet tartani. Gyóntatószéket nem használhatjuk. Egyénileg kell jelezni a gyónási szándékot. Az adventi időben majd fel lehet iratkozni.
  • Szentségimádás van templomunkban: hétfőn, csütörtökön és pénteken reggel 7 órától este 18.30-ig óráig.  Az esti szentmisék után közösségi, vezetett Szentségimádásra 30 perc lehetőség van.
  • Jövő  vasárnap Advent 1. vasárnapja. A szombat esti misék előtt ünnepélyes gyertyagyújtás. Adventi koszorút most közösségileg nem készíthetünk, családonként készíthetünk.
  • Az adventi szentcsalád járás gyakorlatát on-line módon megpróbáljuk megszervezni. Mint plébános szívesen bekapcsolódok a családok közös imájába. A plébánia listán lehet erre jelentkezni. További információt küldünk még róla. Az alábbi linken lehet feliratkozni:

1.