E Hirdetések E Hirdetéseink 2020. október 11. Évközi 28. vasárnap

Hirdetéseink 2020. október 11. Évközi 28. vasárnap

• Az elmúlt héten volt az idősek heteVasárnap a reggeli szentmisén köszöntjük Őket.

• Októberben a szentmisék előtt 18.00-tól a rózsafűzért imádkozzuk

• Hétfőn kezdődik a templom szentélyének a felújítása. A következő hetekben ezért a szentségimádás szünetel. Kérjük a testvérek adományait a szentély felújításához. A következő vasárnapokon erre a célra gyűjtünk.

• Péneteken 14.30-tól az elsőáldozásra készülők hittanja. (Jelentkezési lap a sekrestyében)

• Pénteken 19.00-től Alapozó felnőtt hittan a plébánián. Várjuk azokat akik keresztségre, elsőáldozásra, bérmálásra készülnek. Várjuk azokat is akik szeretnék hitünket jobban megismerni.

• Szombaton 19.00-től a bérmálkozásra készülő fiatalok összejövetele a plébánián. Várjuk a 15-18 év közötti fiatalokat.

• Jövő vasárnap a missziókért imádkozunk

• Beer Miklós püspök úr új könyve kapható a Főtéren a „Manyi” boltban

• A szentmiséken a járványügyi előírásokat be kell tartani, maszkot kell viselni.

• Szeretettel várjuk az 5.-es és 6.-os lányokat és fiúkat, mert számukra felvilágosító alkalmat szervezünk. “Csak arra vigyázok, amit értékesnek tartok.”

Fiúknak – Titkos küldetés címmel – október 17-én lesz a közösségi házban az alkalmuk. Lányoknak – Ciklus show címmel – november 7-én lesz, szintén a közösségi házban.

Előzetes jelentkezés szükséges. Jelentkezni lehet: Trieb Mariannál, moc.liamgnull@nnairambeirt vagy a sekrestyében az arra kihelyezett lapon feliratkozni. Jelentkezési határidő: október 12. A templom végében kihelyezünk tájékoztató lapokat ezzel kapcsolatban. A részvételi díj 4500 Ft.

Nagymaroson már több éve szervezünk ilyen foglalkozásokat, mindig pozitív visszajelzésekkel mind a gyerekek, mind a szülők részéről. Biztatjuk a szülőket és a gyermekeket is!