E Egyéb E Hirdetéseink 2020. október 25. Évközi 30. vasárnap

Hirdetéseink 2020. október 25. Évközi 30. vasárnap

• A templom szentélyének felújítása folyamatban van. Ebben az időben a szentségimádás szünetel. A következő vasárnapokon a felújításra gyűjtünk

• Hétfőn a Nagymarosi  nagy fiataloknak lesz lelki napja Zebegényben. Indulás 8.45 vonattal.

• Kedden este 7.00-től bérmás hittan a plébánián

• Szerdán 14.30-17.30-ig ministráns csocsóbajnokság lesz a közösségi házban
  • Pénteken  az elsőáldozásra készülő, és a most elsőáldozáshoz járult gyermekeknek szervezünk programot. Indulás Zebegénybe 8.45 vonattal

• Pénteken 19.00-től Alapozó felnőtt hittan az elsőáldozásra, bérmálásra, a hitben elmélyedni akarók számára

• Jövő vasárnap Mindenszentek ünnepe. 15.00-tól temetőben megemlékezés, közös ima.

• Az egyháztanács hirdetése: A Plébánia és az Egyházközség működési fenntartására változatlanul szükség van. Ennek fedezete a vasárnaponkénti szentmisén történő hozzájárulás (perselypénz) és az egyházi adó.

A püspöki kar ajánlása az egyházi adó mértékére az éves jövedelem 1%-a.  Az egyházi adó befizethető a templomban hamarosan kihelyezésre kerülő csekkeken, személyesen a Plébánián, és banki átutalással a plébánia számlaszámára.

Egyszerű lehetősége még adományunkat átadni az egyházi adó beszedőknek, akik az Egyházközség megbízásából városunk minden részében megtalálhatóak. Ők személyesen keresik fel a háztartásokat. Mivel közülük sokan az elmúlt években koruk miatt kiestek, ezúton kérjük azoknak a testvéreknek a jelentkezését, akik ebben a fontos szolgálatban részt tudnának venni. Jelentkezés Kanyó Áginál.