E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. február 7. Évközi 5. vasárnap

Hirdetéseink 2021. február 7. Évközi 5. vasárnap

• Vasárnap a szentmisék elején gyertyaszentelés, a mise végén Balázs áldás, rendhagyó módon – a vírushelyzet miatt.
  • 16.00-kor jegyesoktatás a plébánián. 17.00-től Dicsőítő szentségimádás
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken szentségimádás.  A szentmise után közösségi ima.
  • Szerdán 18.00-tól Pécsi Rita előadása a házasság hete kapcsán: Férfi női szerepek
  • Pénteken 14.30-tól elsőáldozásra készülőknek oktatás.
  • Szombat 17.30: Házassági eskü megújítása, jubiláns házasok megáldása. (Kérjük a jubiláló házaspárokat, hogy jelezzék részvételi szándékukat. Iratkozzanak fel a templom hátulján kihelyezett lapra.
  • Nagyböjtben egy sajátos lelkigyakorlatot tervezünk. Az időpont: minden csütörtökön az esti szentmise után 18.30-19.50-ig, a templomban. Téma: Az Úr az én pásztorom?” Minden alkalom tanítással kezdődik, majd kiscsoportos beszélgetésben dolgozzuk fel a hallottakat. Az előadások egymásra épülnek, de egy-egy alkalomra is be lehet kapcsolódni. Hívunk mindenkit középiskolás kortól kezdve erre a lelki és közösségi együttlétre.