Hirdetések 2017. szeptember 24.

  • Szeretettel várjuk az új ministránsok jelentkezését. A misenaplók és a matrica a sekrestyében, illetve a 9,30–as mise után a ministránsoktól vehető át. vehető át.
  • Nagy segítség volna, ha minél többen vállalnának beugró szerepet a folyamatos szentségimádásban. Kérjük, h. akit helyettesítésre időnként megkérhet olyan, akinek fix időpontja van, de valami közbe jön, az legyen szíves nevét, telefonszámát a hátul kitett papírra felírni.
  • Férfi alfa csoport indul szeptember 28–án, csütörtökön 19 órakor a Mátyás étteremben. Szeretettel várjuk az Urakat. Hátul szórólap található
  • Nagymarosi levél, ima az Ifjúsági Találkozóért és tájékoztató az általános iskolások számára a gyerekmarosról, hátulról elvihető.
  • Az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az évben is lesz misekuckó – ez egy foglalkozás az aznapi evangéliummal kapcsolatban. Szeretettel várjuk rá az óvodásokat és 1. osztályosokat a közösségi házba. Az evangélium után kell indulniuk a gyerekeknek. A kisgyermekesek – szülők és gyerekek 0-3 éves korig – pedig a babakuckóban nézhetik a szentmise közvetítést, ez szintén a közösségi házban van.
  • Hétfőn, 25 –én, az elsőáldozók szüleit várjuk megbeszélésre a közösségi házba 19 órára.
  • Szembesültünk azzal a ténnyel, hogy néhány családnak nincs tüzelője és remény sincs arra, hogy venni tudjanak. Ezért jövő vasárnap, október 1-én gyűjtést hirdetünk célzottan tüzelő vásárlására a rászoruló családok számára.. A gyűjtés a perselyezés során történik. Természetbeni adományt is lehet adni 1-1 kosártüzelő formájában, erre a karitász tagoknál lehet feliratkozni a misék után.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi gitáros énekes dicséretre, amely most itt lesz Nagymaroson. Az összejövetel időpontja szeptember 27.-e szerda este fél 9.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.