E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. augusztus 31.

Hirdetéseink 2014. augusztus 31.

• Szeptember 5-én, 17.30-kor Engesztelő Rózsafüzér lesz a templomban.
  • Szeptember 21-én a 9.30-as mise után a napköziben megnézzük az idei családtábor képeit és beszélgetünk az idei és a következő táborról. Szeretettel hívunk mindenkit, aki ott volt, de különösen azokat, akik érdeklődnek a következő tábor iránt, de még bizonytalanok.
  • Szeptember 2-án, kedden reggel 7 órakor a Rókus kápolnában lesz a szentmise.
  • Csütörtökön, 4-én, az idősek hete férfi csoportja 16.30-kor találkozik a plébánián. Minden nyugdíjas korú férfit szeretettel várnak.
  • Ugyan ezen a napon, csütörtökön este 19 órára, a férfi felnőtt asszisztencia tagjait várjuk a templomba.
  • Pénteken, 5-én, minden fiatalt, aki járt eddig is ifi közösségbe, vagy ezután szeretne, 19.15-re várjuk a plébániára.
  • Szombaton, 6-án, Márianosztrára zarándokolunk. A szentmise 15 órakor kezdődőik, a bazilikában. Gyalogosok, 9 órakor, biciklisek 13 órakor, buszosok 14 órakor indulnak a templom elől.
  • Jövő vasárnap, 7-én, a 9.30-as szentmise után ministránsgyűlés lesz. Régi és új ministránsokat szeretettel várjuk.
  • Ugyancsak a 9.30-as szentmise után a volt elsőáldozóknak szeretné bemutatni István atya Norbi atyát, illetve röviden a szülőkkel is találkozna.
  • Jövő vasárnap a napközi berendezésére szeretnénk kérni közösségünk támogatását.
  • Az oldalbejárat hirdetőjén olvasható h. az adott vasárnapi szentmisét ki fogja bemutatni.
  • A közösségek vezetőit, képviselőit, jövő vasárnap 19.30-ra várjuk a napközibe.