E Hitélet E ELSŐÁLDOZÁS

ELSŐÁLDOZÁS

Kedves Szülők!

Az elsőáldozási felkészítést a plébánián a 3. osztályos gyermekeknek szervezzük, akik az iskolai hittanra járnak, illetve a plébániai közösséghez tartoznak. Egyénileg szeretettel várjuk az idősebb gyermekek jelentkezését.

Az elsőáldozási felkészítő hittanokat a plébánián havonta 1 szombati alkalommal tartjuk a közösségi házban.

Adott tanév szeptemberétől az elsőáldozásig tart, sőt az elsőáldozás után is szeretnénk őket a plébánia közelében tartani. A hittanok mellett több felkészítő és közösségépítő alkalmat szervezünk a gyermekek részére az év folyamán, melyeknek időpontjáról tájékoztatjuk a szülőket. A felkészítéshez tartoznak a szülőkkel való találkozások szülői összejövetelek formájában.

Fontos, hogy a felkészülés folyamán ti szülők odafigyeléssel, szeretettel és segítve kísérjétek gyermekeiket!