E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. szeptember 6.

Hirdetéseink 2015. szeptember 6.

• Szeptember 13–án tartjuk Templomunk búcsúját. Az ünnepi szentmise 9.30–kor kezdődik, utána autó, motor, bicikli, babakocsi megáldás. Ez a szentmise lesz egyben a gyerekek Szentlélek hívó szentmiséje is. A mise végén tanszermegáldás. A szentmise után a plébánia keretben megkínálhatjuk egymást finomságokkal, amit magunkkal hozunk. A 8–as és az esti szentmise ezen a napon csendes lesz.
  • Idén szeptember 19-én, szombaton este 6 órai kezdéssel kerül megrendezésre, a Nyitott Templomok Éjszakája országos rendezvény nagymarosi programja. Ebből az alkalomból többek között kiállítás, templombemutatás, harangnézés és orgonakoncert  várja az érdeklődőket. Kérjük a kedves testvéreket, hozzanak a kedvenc borukból 1 üveggel, hogy megkínálhassuk egymást az est folyamán.
  • Kedden 7 órakor a szentmise a Rókus kápolnában lesz. Baba – mama mise 10 órakor a templomban.
  • Szombaton, 12–én, ministránshorgászat az Almáskertben 16 órától. Szülőket is szeretettel várjuk. Új ministránsok jelentkezésének is örülnénk.
  • A gyerekek miseigazolványa a sekrestyében átvehető.