E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. március 23.

Hirdetéseink 2014. március 23.

• Ma, az esti mise után Balás Béla püspök úrral készített interjút tekinthetjük meg a templomban.
  • Házas suli hétfőn 19 órakor a napköziben.
  • Pénteken a szentmise után keresztút.
  • Ovisoknak és kisiskolásoknak bábozásos „lelkinap” március 30-án, 16–18-ig.
  • A mai naptól a 9.30-as szentmise ki van hangosítva a Monsberger térre.
  • Húsvéti szentgyónásunkat a szentmisék előtt,illetve külön időpontban is elvégezhetjük. Virágvasárnap és szent három napban már nem lesz gyóntatás.
  • Idősek hete férfi csoport találkozója csütörtökön 16 órakor a plébánián.
  • Március 30-án a 9.30-as szentmise után a napköziben hittanosok előadnak egy 20 perces színdarabot, nagyböjti készületként. Szeretettel várják erre az általános iskolásokat és szüleiket.
  • Kedden Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe lesz.
  • Akik utoljára gyerekkorukban tanultak hittant és szeretnének többet tudni, vagy kérdezni a katolikus egyház tanításairól, és akik felnőttként szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozni vagy bérmálkozni, azok jelentkezését várjuk István atyánál vagy Gável Péternél.