Hirdetéseink 2014. március 9-én

  • Jövő vasárnap esti mise után Medugorje-ról vetítés lesz a templomban. Vetítés után jelentkezni lehet Zoltai Zsoltnál a Húsvét utáni medugorje-i zarándoklatra!
  • Négy alkalomból álló találkozóra hívjuk a házaspárokat. A második alkalom hétfőn 19 órakor a napköziben lesz.
  • Pénteken a szentmise után keresztút.
  • Nagyböjti 2 estés lelkigyakorlat lesz csütörtökön és pénteken 18.30-kor, Mohos Gábor atya vezetésével. A szentmisék előtt gyónási lehetőség.
  • A tavalyi évhez hasonlóan idén is lesz jóságliszt gyűjtés, hogy a legkisebb és kicsit nagyobb gyerekek is kivehessék részüket a nagyböjti időszakból. A napi jócselekedetek “jutalmául” esténként a család minden tagja tegyen egy edénybe egy kanálnyi lisztet! Ebből a lisztből készülnek húsvétra a kis fonott kalácsok, amelyeket megáldás után a közösség együtt fogyaszt el. Kérjük, a jócselekedetekből összegyűjtött lisztet Virágvasárnapon, a fél 10-es szentmise után Dán Ildinek adják le.
  • Nagyböjtben a kislányoknál lehet húzni különböző jó cselekedeteket matricaosztáskor a 9.30-as misén.
  • Az ovisoknak és kisiskolásoknak a bábozásos “lelkinap” március 30-án, vasárnap 16.00 órától 18.00 óráig lenne a napköziben.