E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. május 24.

Hirdetéseink 2015. május 24.

• Azok a ministráns szülők, akik nincsenek rajta a ministráns szülők @ listáján, István atyához juttassák el @ címüket.
  • Szombaton, 30–án és rá egy hétre, június 6-án kerül sor a plébánián a kis ház lebontására, illetve az udvar rendezésére. Kezdés 8 órakor lesz. Erős férfikezeket szeretettel várunk.
  • Jövő vasárnap a 9.30–as szentmisén ünnepeljük a 100 éves nagymarosi iskolát és adunk hálát az elmúlt tanévért.
  • Továbbra is nagyon várjuk a templombemutatásra való jelentkezést. Jelentkezés István atyánál, vagy Dankai Marikánál.
  • Május 25-én egész napos pünkösdhétfői majálist tartunk. A programok reggel 10 órakor kezdődnek és estig tartanak. Lesz két felnőtt előadás, gyerekprogramok, sportolási lehetőség – kerékpár, pingpong, tollas, foci – rendőrautó bemutató, interaktív  színházi előadások kicsiknek – nagyoknak, sorverseny, kézműveskedés, arcfestés a nap folyamán. 12 órakor szentmise lesz a templomban, utána bográcsos ebéddel várunk mindenkit. A részletes program a kihelyezett plakátokon olvasható. Kérjük, hogy az ebédhez süteménnyel járuljon hozzá, aki tud. Aki a gyermekét a délelőtti előadások alatt szeretné rábízni gyerekvigyázókra, kérjük ¾-10-re jöjjön a plébániára gyermekével együtt. Eső esetén  a közösségi házban leszünk.
  • Pünkösdhétfőn 18.30–kor is lesz szentmise
  • Két hét múlva Úrnapja. 9–kor lesz ünnepei szentmise. 18.30–kor csendes szentmise lesz. 8–kor és 9.30–kor nem lesz szentmise! Várjuk az elsőáldozókat virágszórásra. Ezen napon 16 órakor az elsőáldozóknak és szüleinek sütögetés a plébánián.
  • Más plébániák tapasztalata, hogy felállítanak honlapjukon egy egyházközségi szaknévsort, amelyben a közösségükhöz közeli vállalkozók ismertetik, bemutatják vállalkozásukat. Nem titkolt cél, hogy egymástól rendeljünk munkát, ami anyagi és szakmai biztonságot is adhat. A honlapra bárki felkerülhet. Ha van referenciája, aki ajánlja őt, akkor az a referencia is odakerül a neve mellé. Most mi is megpróbálkoznánk ezzel, az egész Duna kanyar „egyházközséget” (Nagymaros, Kismaros, Verőce) magába foglalva. Aki szeretne felkerülni a honlapra, vagy ajánlana vállalkozót, az moc.liamgnull@nuhednab címre írjon levelet. A levél tartalmazza a cég nevét, tevékenységi körét, elérhetőségét és az esetleges referenciát, annak az illetőnek pár soros ajánlását, aki a céget ajánlja.