E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. szeptember 27.

Hirdetéseink 2015. szeptember 27.

• Ifjúsági Találkozó október 3–án, szombaton lesz. Emiatt a szombat esti mise elmarad, helyette 16 órakor lesz az ifjúsági találkozó szentmiséje a plébánia kertben. Pénteken az esti szentmise 19 órakor kezdődik. Szeretettel hívjuk a gyerekeket is a gyerekmarosra. Részletes információ a hitoktatóktól kérhető és a nagymarosi levélben is olvashatunk róla. A levél hátulról elvihető. Hordozzuk imádságainkban a találkozót. Hátul megtalálható a találkozóért való ima.
  • Ősszel rendezésre kerülnek a templom melletti Monsberger téri virágágyások. A jelenlegi állapot templomunkhoz méltatlan, ezért szeretnék beültetni virágokkal. Az őszi rendezéshez kérjük a hívek persely adományát a mai vasárnap.
  • Ma, a fél tízes mise után a jövő évi családtáborozásra kedvcsináló, feladatok, időpontok megbeszélése lesz. Minden érdeklődőt várunk.
  • Katekumen csoport indul, hétfőn, 19.30–kor a közösségi házban. Szeretettel várunk rá mindenkit, aki szeretne hitét megújítani, kérdéseit feltenni. Egyfajta felnőtt hittanként szeretnénk, ha működne ez a közösség.