E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. február 21.

Hirdetéseink 2016. február 21.

• A Megyéspüspök úr rendelkezése szerint, a Váci Egyházmegye területén, a szentmise kezdő könyörgéséig, /aminek Collecta a neve/ végéig állunk.
  • Február 27–én, szombaton nagyböjti lelki napra hívunk mindenkit a közösségi házba. 10 – 14 óráig lennék együtt. Ebéd saját batyuból történik. István atya előadása, Ferenc pápa: Az evangélium öröme c enciklikájáról szól majd. Az előadás után csoportbeszélgetés, ebéd és szentségimádás lesz a program.
  • Február 25-én csütörtökön este Norbi atya misézik, utána beszélgetésre hívunk mindenkit a közösségi házba, ahol a személyes elbúcsúzásra is lesz lehetőség.
  • A 9.30–as szentmise után, a ministránsok szüleinek rövid megbeszélés lesz a templomban.
  • Szt Ignáci lelkigyakorlatra István atyánál lehet jelentkezni.
  • Hétfőn, 19 órakor elsőáldozók szüleinek megbeszélés a közösségi házban.
  • Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz, a katolikus iskolák javára.
  • Zoltán atya a szentmisék előtt a templom szentélyében gyóntat, illetve a lakásában bármikor megtalálható.
  • Újra rendelkezhetünk adónk 1%-ról Egyházunk számára, illetve valamely alapítvány számára. Akkor is rendelkezzünk, ha 0 az Egyház számára való adó 1%-a, mert az államtól a rendelkezők száma szerint kapunk támogatást templomainkra. Civil alapítványnak a Cédrus egyesületet, illetve a Kismarosi nővérek alapítványát ajánljuk.