E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. május 15.

Hirdetéseink 2016. május 15.

• Május 21–én lesz az Ifjúsági Találkozó. A szombat esti szentmise elmarad, helyette a plébánia kertben 16 órakor Snell György püspök atya mutat be szentmisét. A péntek esti szentmise 18.30 helyett, 19 órakor fog kezdődni. Hordozzuk imádságainkban a Találkozót, a hátul található ima és a nagymarosi levél elvihető. A gyerekmarosra szeretettel várjuk a gyerekeket. Tájékoztató, szintén a padsor végén található.
  • Ma, a 9.30-as mise után dicsőítő zenés imádság lesz, gyerekek is maradhatnak.
  • Pünkösdhétfőn 9 és 18.30–kor lesz szentmise.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, ÍGY 17.30-tól engesztelő rózsafüzér lesz a templomban.
  • Május 29–én, Úrnapja. Ezen napon csak 9 és 18.30–kor lesz szentmise. A 9-es után tartjuk az úrnapi körmenetet. Virágszórásra várjuk szeretettel az elsőáldozókat. Az esti szentmise csendes lesz.