Hirdetéseink 2017. augusztus 13.

  • Augusztus 19 –én szombaton 17 órakor, az Operaház művészeinek koncertje lesz templomunkban. A belépés ingyenes, az adományokat templomunk szekkóinak felújítására fordítjuk. Kapható lesz Simándi Józsefről szóló legújabb könyv.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér.
  • Egyházközségi közös ebédet szervezünk szeptember 3-án, vasárnap a 9.30-as szentmise után. A részvétel ingyenes, innivalót, süteményt hozzunk magunkkal. Előzetes jelentkezés szükséges augusztus 25-ig a létszám miatt. Jelentkezés e mailon lehetséges, vagy akinek nincs e-mail címe, vagy nincsen rajta az egyházközségi levelező listán, akkor Molnár Szabolcsnál személyesen, vagy a sekrestyében elhelyezett lapon teheti meg.
  • A közösségi ház éves nagytakarítása augusztus 26-án, szombaton reggel 8 órától lesz. Sokféle munka van, minden kézre szükségünk lesz, férfiak és nők, idősebbek és fiatalok segítségére egyaránt számítunk. Tisztítószereket biztosítjuk, a takarítóeszközöket szintén, de lehet hozni  sajátot is. 1-2 óra segítség is sokat jelent! Nagyon várunk mindenkit !
  • Augusztus 15 –én, Nagyboldogasszony ünnepén 7 és 18, 30 _kor lesz szentmise. Ne feledjük, hogy parancsolt ünnep.
  • Pénteken, 18 –án, 18, 30 –kor a Rókus kápolnában lesz a szentmise. 18, 15 –kor autókkal vinnénk ki a templom elől az ott várakozókat.
  • Elkészült templomunk és plébániánk néhány szobrának, feszületének a felújítása, a mellékoltáron tekinthetők meg.. A feltámadt Krisztus szobor 250 ezer, a Mária Magdolna szobor 250 ezer, a körmeneti kereszt 36 ezer, és a másik három kereszt darabja 32 ezer forint volt. Ha valaki szeretne adományozni rá, akár a plébánián, vagy sekrestyében is átadhatja adományát.
  • Ma kezdődik közösségünk családtábora. Hordozzuk őket imáinkban.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.