Hirdetéseink 2017. december 24.

  • December 25-én hétfőn, 26-án kedden és január 1-én hétfőn nem lesz egész napos szentségimádás!
  • Az elmúlt évekhez hasonlóan szeretettel várunk mindenkit 25 és 26-án este 9 -10 óráig csendes, meghitt szentségimádásra a templomba. Bejárat a sekrestyén keresztül.
  • 31 –én 17, 30 –tól csendes szentségimádás lesz, hálaadás az egész évért.
  • Januártól minden vasárnap a misék után rejtvényt fogunk osztani az iskolás korú gyerekeknek az elhangzott evangéliummal vagy az adott ünnepkörrel kapcsolatban. A megfejtéseket mindig az azt követő vasárnap lehet bedobni a templomban elhelyezett dobozba. A helyes megfejtők között minden héten 3 gyermek ajándékot kap. A tanév végén a legtöbb rejtvényt megfejtő gyermekek jutalomban részesülnek.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.