Hirdetéseink 2017. február 19.

  • Jövő vasárnap a katolikus iskolák számára lesz országos gyűjtés.
  • A nehézfiúk után, női lelkigyakorlatra hívjuk a hölgyeket. “Szorgos”= fitt, mindenre figyel, reagál, nélküle nem működhet semmi otthon, azaz mindenre “neszre” figyel, állandóan éber, stb. Így alakul ki a Fitt+Nesz / Fitness, azaz FITT a konyhában, a gyerekek logisztikájában, takarításban, vásárlásban, pénz költésében. AZAZ MOST egy lelki Fitt-Nesz-re hívjuk, a magukat FITT nek érző hölgyeket Máriabesnyőre, március 25 –i hétvégén. Jelentkezés István atyánál.
  • Jövő vasárnap 11 órakor a közösségi házban jegyes kurzus kezdődik azoknak a pároknak, akiknek ebben az évben lesz az esküvőjük.
  • A folyamatos szentségimádásra hátul a kitett lapon még lehet jelentkezni.
  • Aki szeretne nagyböjtben szent ignáci lelkigyakorlatot végezni, István atyával egyeztessen.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi gitáros énekes dicséretre szerdán Február 22-én, este fél 9-től a Verőcei templomban.