E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. június 11.

Hirdetéseink 2017. június 11.

• Nagyon köszönjük mindenki munkáját, aki hozzájárult közösségünk pünkösdhétfői juniálisához.
  • Apa – fiai – nagyapa kajakozás lesz a Sziget spiccen július 28 – 30 ig. Jelentkezés, részletek Jórász Zsoltnál..
  • Pünkösd vasárnapjától a misék előtt felajánló imát mondunk az Eucharisztikus Kongresszusig templomunkban. Az ima szövege a kivetítőn látható és szórólapokon is elérhető lesz, hátulról elvihető, hogy otthon is imádkozhassuk .Ha van közöttünk, aki más településen lakik, kérjük vigyen magával és terjessze, hogy máshol is imádkozhassák.
  • Június 18 vasárnap, Úrnapján, délelőtt csak 9 órakor lesz szentmise, majd utána az úrnapi körmenet. 18, 30 –kor csendes mise lesz.
  • János atya kérése, h. ne látogassuk a kórházban. Az érte mondott imát köszönettel veszi.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban