Hirdetéseink 2017. március 5.

  • A katolikus iskolák számára 129. 000 Ft -t gyűjtöttünk. Köszönjük mindenkinek!
  • A nehézfiúk után, női lelkigyakorlatra hívjuk a hölgyeket. “Szorgos”= fitt, mindenre figyel, reagál, nélküle nem működhet semmi otthon, azaz mindenre “neszre” figyel, állandóan éber, stb. Így alakul ki a Fitt+Nesz / Fitness, azaz FITT a konyhában, a gyerekek logisztikájában, takarításban, vásárlásban, pénz költésében. AZAZ MOST egy lelki Fitt-Nesz-re hívjuk, a magukat FITT nek érző hölgyeket Máriabesnyőre, március 25 –i hétvégén. Jelentkezés István atyánál.
  • Ma, a 9, 30 –as szentmisében lesz az elsőáldozók bemutatása.
  • Hétfőn, március 6 –án, az elsőáldozók szüleit a plébániára várja István atya 19 órára.
  • A folyamatos szentségimádásra hátul a kitett lapon még lehet jelentkezni.
  • Nagyböjt péntekjein. 14 évtől nem eszünk húst, az esti szentmise után a hittanosok vezetik a keresztutat. Varjuk erre az alkalomra a gyerekeket.
  • Aki szeretne nagyböjtben szent ignáci lelkigyakorlatot végezni, István atyával egyeztessen. Hátul találunk róla tájékoztatót.
  • István atya könyvei a sekrestyében kaphatók.
  • Nagyböjt első és harmadik vasárnapján., a 9. 30-as szentmise után,  hittanos rejtvényes, színezős feladatlapot kapnak a gyerekek, amit a családok, testvérek közösen oldhatnak meg. A megfejtést a templomba kihelyezett zárt dobozba lehet bedobni húsvétig, eredményhirdetés húsvéti időben lesz.
  • Évről évre lehetőség nyílik minden jövedelemmel rendelkező számára, hogy rendelkezzen személyi jövedelemadója kétszer egy százalékáról. egyházunk illetve valamilyen alapítvány számára. A rendelkezés nem kerül külön pénzbe, a már befizetett adóból irányítja át az állam az adófizető kérése alapján. Azok az 1%-ok, amelyekről nem rendelkeznek – akár egyházi, akár civil 1% – az államkasszában maradnak. A jövedelemmel nem rendelkezők is rendelkezhetnek egyházunk számára, mert azt az állam az egyház felé kiegészíti.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.