E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. szeptember 3.

Hirdetéseink 2017. szeptember 3.

• Ma, a 9, 30 –as szentmise után a ministránsok szüleit szeretnénk hívni egy rövid megbeszélésre.
  • Hétfőn, a szentmise a szeptemberben születettekért lesz felajánlva.
  • Kedden 7 órakor a szentmise a Rókus kápolnában lesz.
  • Szeptember 16 –án lesz a Nosztrai zarándoklat. A szentmise Márianosztrán 15 órakor kezdődik. Gyalogos zarándokok 9 órakor a templom elől indulnak, a biciklisek 13 órakor. Azok a fiatalok, akik az Ifjúsági Találkozón szeretnének segítőként szolgálni, 9 órakor a templom előtt találkoznak és a tavaszihoz hasonló felkészülési lelkinap a gyalogos zarándoklat része lesz.
  • Ezen a napon lesz a „Nyitott templomok éjszkája” program sorozat is.
  • Szeptember 17 –én tartjuk Szent Kereszt Felmagasztalása, templomunk búcsúi ünnepét. A gyerekek Szentlélek hívó szentmiséje a 9, 30 –as lesz, ennek végén tanszer megáldás. A megáldatni való tanszereiket hozzák magukkal erre a szentmisére.
  • Aki felnőtt korában szeretne megkeresztelkedni, elsőáldozni, bérmálkozni, István atyánál jelentkezzen.
  • Ugyancsak felé jelezze szándékát, aki szíven meghívná otthonába egy kávéra, beszélgetésre.
  • Csütörtökön 17,30- kor szent órát tartunk.
  • Házas lelkigyakorlat lesz István atya vezetésével, szeptember 29-október 1 –ig, péntek estétől vasárnap délig Máriabesnyőn. Jelentkezés őnála történik.