E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. április 1.

Hirdetéseink 2018. április 1.

• Köszönjük mindenki segítségét, aki az ünnep lebonyolításában részt vett.
  • Templomunk szekkóinak felújítására a mai vasárnap kérjük a testvérek adományait.
  • Ma, tojásvadászat lesz a plébánia kertben a gyerekeknek a 9, 30 –as szentmise után.
  • Ma 17 órakor öröm-dicsőítés lesz a templomban.
  • Húsvéthétfőn 9 és 18.30–kor lesz szentmise
  • Szeretnénk egy szép húsvéti népszokást feleleveníteni. „Az asszonyok a sírnál” egy hajnali Jézuskeresés, melyet lányok, asszonyok járnak végig. Indulás: Húsvéthétfőn hajnal 4 órakor a templom elől. Részletek a hirdetőtáblán és Maurer Líviánál. Előzetes bejelentkezést kérünk.
  • Szerdán, április 4-én este 8 órakor közéleti beszélgetést szervezünk a Közösségi Házban, amelynek témája: „Részt kell-e vennünk keresztényként a közéletben? Milyen mértékig engedhetjük be az életünkbe, közösségeinkbe azt?” Ezen az estén közösen keressük a választ ezekre a kérdésekre azzal a céllal, hogy keresztény stílusú, érvelésen alapuló párbeszédet indítsunk el a különféle nézetek és álláspontok között. Részletek a plakátokon és a levelezőlistán.
  • Csütörtökön 17.30-kor szent órát tartunk.
  • Pénteken elsőpéntek. 17.30-tól rózsafüzér a templomban! A szentmisét az áprilisban születettekért, a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Ima fél óra a békéért a főtéri kereszt alatt április 7. este ¾ 6 – ½ 7-ig.
  • Jövő vasárnap Irgalmasság vasárnapján, egész napos szentségimádás lesz a templomban. Az órák szerinti beosztásra a jelentkezési lap hátul ki van téve. Az Isteni Irgalmasság órájában 15-órakor a Jézus Szíve család imaórát tart.