Hirdetéseink 2018. április 15.

  • Szeretettel várjuk azokat a fiatalokat, akik az Ifjúsági Találkozó lebonyolításában segíteni szeretnének, szombaton, április 21–én, 14 órára a plébániára.
  • Az elmúlt hetek Hazánkért ajánlott közbenjáró imái, szentségimádása és dicsőítése után most szeretettel hívjuk a kedves testvéreket 17-én kedden este 19.30-ra a templomba egy félórás hálaadásra is. Nem azért, hogy adott pártok hogyan szerepeltek a választáson, hanem abban a hitben, hogy a Jóisten végtelen szeretetében megadja nekünk mindazt, amire valóban szükségünk van. Utána 20 órától pedig várjuk a Testvéreket a közösségi házba egy beszélgetésre is, ahol a témák között az elmúlt időszak értékelése, a jelen feladatai, az önreflexió és a belső megújulás lehetőségei is szerepelnek majd. Az est folyamán ifj. Hollik István is velünk tart majd a közös gondolkodásban.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Az e havi tanúságtételt jövő vasárnap a 9.30-as szentmise keretében hallgathatjuk meg.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.