Hirdetéseink 2018. augusztus 19.

  • Ma, 17 órától, az Operaház művészei jótékonysági koncertet adnak templomunk szószék és főoltár felújítására. Belépés ingyenes, az adományokat megköszönjük.
  • Augusztus 20 –án 9, 30 és 18, 30 –kor lesz szentmise.
  • Mivel megszűnt a szent Erzsébet szobor alatti karitász persely, ezért aki szeretne a szegények, rászorulók számára adományt adni, a szent Antal szobor alatti perselyben helyezheti el adományát.
  • Köszönjük mindazok fáradozását, akik a családtábor szervezésében részt vettek.
  • Szeptember 1 –én, szombaton 8 órától lesz a közösségi ház nagytakarítása. Mindenkit szeretettel várunk. Azokat is, akik használják és azokat is, akik gyermekeiken, unokáikon keresztül érintve vannak a használatában. 1-2 óra segítség is sokat jelent! Takarítószereket biztosítunk, takarító eszközöket lehet hozni, hogy biztosan legyen elég. Varázsoljuk együtt tisztává és rendessé a Házunkat, hogy a jövőben is szép, kulturált helyen tudjuk élvezni a közös együttléteket!