Hirdetéseink 2018. december 2.

  • Ma, a fél 10-es szentmise után adventi koszorúkészítés lesz a közösségi házban, szeretettel várjuk a családokat, hittanos gyerekeket. Adventi naptár készítésére is lesz lehetőség, melyre főként a harmadikosokat és negyedikeseket hívjuk.
  • Adventben minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek a roráte szentmisék. Utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk a közösségi házba. Azok a gyerekek, akik 5 rorátén részt vesznek, jutalom kiránduláson vehetnek részt. Hétfőm a decemberben születettekért lesz a szentmise, szeretettel várjuk őket. Adventben hétköznap nincs este szentmise. A szombat esti mise változatlan.
  • Még egy utolsó alakalommal, jövő vasárnap, szeretnénk kérni a testvérek adományait a főoltár és a két angyal szobor felújítására.
  • December 6 –án 17 órakor mikulás a templomban.
  • Első péntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér lesz. A roráte szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • December 8 –án, szombaton Szeplőtelen Fogantatás ünnepe.
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmise keretében ministráns avatás lesz.
  • Elindult egyházközségünkben a Caritas Junior program, mellyel a gyerekeket is bíztatni szeretnénk arra, hogy az ő szintjüknek megfelelően tegyenek valamit a rászorulókért, szegényekért, idősekért. Köszönjük az élelmiszergyűjtésben való segítséget. Most arra kérnénk a gyerekeket, hogy a Mikulás csomagjukból valamennyi csokit vagy más ajándékot tegyenek félre rászoruló gyerekek számára. Jövő héten december 9-én a f10es mise után fogjuk összegyűjteni ezeket az adományokat és eljuttatjuk Nógrád megyében élő szegény sorsú gyerekek számára..
  • Azok a gyerekeket, akik szeretnének szerepelni a karácsonyi misztériumi játékban, december 9-én mise után várjuk a közösségi házban, vagy a templomban.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.