Hirdetéseink 2018. január 14.

  • Aki szeretne férfi nehéz fiúk vagy házaspáros hétvégén, részt venni, kérjük h. István atyánál a héten jelezze szándékát. Az időpontok a jelentkezésektől függnek.
  • Szeretnénk kérni, hogyha tudunk olyan frissen beköltözött családról, aki közösségünk tagja szeretne lenni, irányítsuk egyeztetésre István atyához, hogy valamelyik szentmisén bemutatkozhassanak az egész közösségnek.
  • Örömmel hirdetjük, hogy januártól minden hónap 3. vasárnapján – többnyire a 9:30-as szentmise keretében – 1-1 testvérünk tanúságtételét hallgathatjuk meg. Kérjük, aki érez magában hívást vagy olyan istenélménye van, melyet úgy érez szívesen megosztana a közösséggel, vegye fel a kapcsolatot Heininger Adrival.
  • Hétfőn, 15 –én, az esti szentmise után, az egyháztanács tagjai szeretettel hívnak mindenkit, h. együtt imádkozzunk fél órában városunkért, közösségünkért.
  • ​Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Január 27-én, szombaton ismét egyházközségi disznóvágás a Közösségi Házban. Részletek a hirdetőtáblán, és a padok végében kihelyezett szórólapokon. Jelentkezés Heininger Ferencnél.
  • ALPHA kurzus indul, február 22 –én, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. Szórólapok hátul találhatók ezzel kapcsolatban. Kérünk mindenkit, hogy keressen a környezetében olyanokat, akiknek nem volt lehetőségük a kereszténységgel kapcsolatba kerülni, vagy már eltávolodtak a templomtól, de rokonszenveznek az evangélium tanításával. Keressük, hívjuk meg, ajánljuk a szervezőknek őket. A jelentkezéseket Kanyó Áginál, Gergely Tománál, vagy István atyánál lehet leadni.
  • Hétfőn kezdődik a templom hátsó részének beállványozása. Emiatt hétfőn, kedden és szerdán nem lesz folyamatos szentségimádás. Az oldalajtó melletti hirdető tábla helyén, a közösségi ház mellékhelységének a kulcsa továbbra is megtalálható.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.