Hirdetéseink 2018. január 7.

  • Aki szeretne férfi nehéz fiúk vagy házaspáros hétvégén, részt venni, kérjük h. István atyánál a héten jelezze szándékát. Az időpontok a jelentkezésektől függnek.
  • Aki vízkereszt ünnepe környékén házszentelőt szeretne kérni, az atyákkal legyen kedves időpontot egyeztetni.
  • A gyerekek rorátés jutalom kirándulása váci korcsolyázás lenne, január 13 –án, szombaton. Gyülekező 8, 45 –kor a templom előtt. Kérjük, h. aki 5 alkalommal részt vett rorátén és szeretne részt venni a kiránduláson, a sekrestyében iratkozzon fel. Azok a szülők, akik kísérőnek tudnának jönni, illetve, aki autóval tudna segíteni a szállításban, szintén iratkozzon fel. Kérjük, h. aki tud hozzon magával korcsolyát.
  • Szeretnénk kérni, hogyha tudunk olyan frissen beköltözött családról, aki közösségünk tagja szeretne lenni, irányítsuk egyeztetésre István atyához, hogy valamelyik szentmisén bemutatkozhassanak az egész közösségnek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.