E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. január 7.

Hirdetéseink 2018. január 7.

• Aki szeretne férfi nehéz fiúk vagy házaspáros hétvégén, részt venni, kérjük h. István atyánál a héten jelezze szándékát. Az időpontok a jelentkezésektől függnek.
  • Aki vízkereszt ünnepe környékén házszentelőt szeretne kérni, az atyákkal legyen kedves időpontot egyeztetni.
  • A gyerekek rorátés jutalom kirándulása váci korcsolyázás lenne, január 13 –án, szombaton. Gyülekező 8, 45 –kor a templom előtt. Kérjük, h. aki 5 alkalommal részt vett rorátén és szeretne részt venni a kiránduláson, a sekrestyében iratkozzon fel. Azok a szülők, akik kísérőnek tudnának jönni, illetve, aki autóval tudna segíteni a szállításban, szintén iratkozzon fel. Kérjük, h. aki tud hozzon magával korcsolyát.
  • Szeretnénk kérni, hogyha tudunk olyan frissen beköltözött családról, aki közösségünk tagja szeretne lenni, irányítsuk egyeztetésre István atyához, hogy valamelyik szentmisén bemutatkozhassanak az egész közösségnek.