Hirdetéseink 2018. május 20.

  • Május 21 –én pünkösdhétfőn, egyházközségi majálisunkat tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk. 10:00 előadás, 11:30 mise, 12:30 közös ebéd, 14:00 vetélkedő, élő csocsó, kézművesedés a gyerekeknek, 15:00 dicsőítés. 18, 30 -kor csendes szentmise. A folyamatos Szentségimádás elmarad!
  • Május 26 –án, szombaton 16 órakor Hegyi – mise a Kálvárián.
  • A 2020-as Eucharisztikus Kongresszusra készülve, hogy 2020 helyszínen imádkozzunk együtt, egy időben, június 2-án, szombaton 17 – 18 óráig.
  • Június 3 –án, Úrnapján 9 órakor kezdődik az ünnepi szentmise, és utána az úrnapi körmenet. 8 és 9, 30 –kor nem lesz szentmise. Este csendes mise lesz.
  • A Boldogságos Szűz Mária, az Egyház Anyja kötelező emléknapját, a Szentatya rendelkezése alapján az idei évtől Pünkösd utáni hétfőn ünnepeljük.
  • Folytatjuk politikai témájú közéleti estünket május 22-én, kedden. A múltkorihoz hasonlóan este fél 8-kor közös szentségimádással kezdünk a templomban hazánkért és vezetőinkért, amit 8 órától beszélgetés követ a közösségi ház nagytermében. Ismét velünk lesz ifj. Hollik István is. Szeretettel hívjuk az érdeklődőket!
  • Május 30 –án, 20 órára hívunk minden érdeklődőt Egyház és jelenkor​ című vitaestünkre, a Közösségi házba, Az est moderátora Heininger Ferenc lesz.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.