Hirdetéseink 2018. május 6.

  • Ma, 15:00 órától dicsőítő szentségimádás lesz templomunkban, amelyre nagy szeretettel hívjuk mindenek előtt, az elsőáldozókat és családjaikat, de mindenkit, aki szeretne hálát adni az oltáriszentségben jelenlévő Jézus szeretetéért és a vele való találkozásért.
  • Május 12 –én lesz az Ifjúsági Találkozó. Hordozzuk imáinkban az ide érkező fiatalokat. A nagymarosi levél hátulról elvihető és az imádság a Találkozórét is. A Gyerekmarosról tudnivalókat is hátul találjuk. Szeretettel várjuk rá a gyerekeket. Május 11 –én, az esti szentmise 19 órakor fog kezdődni. Szombaton a 18, 30 –as szentmise elmarad.
  • Májusban minden szentmise lőtt imádkozzuk a lorettói litániát.
  • Hétfőn, az esti szentmisét a májusban születettekért fogjuk felajánlani, szeretettel várjuk őket.
  • Május 21 –én pünkösdhétfőn, egyházközségi majálisunkat tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.