Hirdetéseink 2019. április 14.

 • Köszönjük mindenki munkáját, aki templomunk nagytakarításában részt vett
 • Templomunk kapuját szeretnék felújítani. A mai nap kérjük a testvérek segítségét az 1 millió forintos felújításban.  Múlt vasárnap a Szentföld javára 110 ezer Ft –t gyűjtöttünk. Köszönjük mindenkinek.
 • Holnap, hétfőn, az egyháztanács tagjai szeretettel hívnak minket a szentmise után fél órás szentségimádásra Városunkért,.
 • Nagypéntek a héten szigorú böjti nap. 14 éves kortól nem eszünk húst, 18 és 60 év között 3x eszünk és 1x lakunk jól.
 • Jövő héten pénteken az engesztelő rózsafüzér elmarad.
 • A szent három napban próbáljunk a liturgiák kezdete előtt 10 perccel megérkezni, hogy jól átélve, a liturgia magyarázatot meghallgatva vehessünk részt rajta.
 • Nagycsütörtökön az esti liturgia után, a közösségi házba mindenkit szeretettel hívunk szerény, nagyszombaton pedig ünnepi agapéra. Kérjük h. aki tud, hozzon magával valami finomságot, amivel megkínáljuk egymást.
 • A nagyszombati lampionra 200 Ft adományt szeretnénk majd kérni.
 • A nagyszombati feltámadási vigília szertartásra szeretettel hívjuk azokat a fiatalokat, akik régen ministráns szolgálatot láttak el.
 • Húsvétvasárnap a 9, 30 –as szentmise után tojáskeresés lesz a gyerekeknek a plébánia kertben.
 • Szeretettel hívunk mindenkit Ápr. 21-én, Húsvétvasárnap 17-18-ig Húsvéti Öröm Koncertre, melyet a Nagymarosi Hegedűművészek tartanak templomunkban.
 • “Asszonyok a sírnál”. Idén is szeretettel hívjuk közösségünk lányait és asszonyait erre régi szép hagyományra, mely Jézust kereső  zarándoklat húsvéthétfő hajnalban. Jelentkezni Maurerné Stedra Liviánál lehet. Részletek a hirdetőfalon lévő plakáton.
 • A zebegényi plébánia hozzánk csatolásával a szentmisékben annyi változás lesz húsvét után, hogy a 9, 30 –as misét mindig István atya tartja. A 8 órai és esti miséken Béla és Zoltán atya lesz a celebráns.
 • A szent 3 nap liturgiáinak időpontjai a hátul kitett szóró lapon megtalálhatók és elvihetők.