Hirdetéseink 2019. december 1.

 • A karitászgyűjtésre 228. 000 Ft –t gyűjtöttünk. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
 • Ma adventi koszorúkészítés lesz a 9, 30 –as szentmise után.
 • Ma, 17, 30 –kor, a Sigill galériában jótékonysági kiállítás megnyitó lesz, melyben nagymarosi alkotók kiállított alkotásainak bevételéből Városunk út menti keresztjeit szeretnénk felújítani.
 • Adventben minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek a roráte szentmisék. Utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk a közösségi házba. Azok a gyerekek, akik 5 rorátén részt vesznek, jutalom kiránduláson vehetnek részt. Nagy segítség volna, ha a gyerekek hoznának játékot a roráték utáni foglalkozáshoz. Aki tudna segíteni a gyerekek reggeliztetésében, István atyánál legyen szíves jelezni. Adventben hétköznap nincs este szentmise. A szombat esti mise változatlan.
 • Hétfőn, a decemberben születettekért lesz a szentmise, szeretettel várjuk őket.
 • Holnap este szeretettel várjuk az elsőáldozók szüleit a közösségi házba 19 órára.
 • December 5 –én, csütörtökön 17 órakor mikulás ünnepség lesz a templomban. Szeretettel várjuk a gyerekeket. Ezen a napon, a mikulás ünnepség után szent órát tartunk!
 • December 7 –én szombaton, az esti szentmise után kiengesztelődési est, gyónási lehetőség lesz a szentmise után.
 • Advent második vasárnapján karitászgyűjtés lesz a templom előtt Kárpátalja számára.
 • Adventben szombat esténként, a szokott módon ünnepélyes gyertyagyújtás lesz a mise előtt. Aki szeretne, ezeken énekelni szeretettel várjuk 17.30 – tól a Köziház Szent László termébe.
 • Lehetőség van az Eucharisztikus Kongresszus összénekkarához csatlakozni. A Kongresszus záró szentmiséjén, a Hősök terén szept. 20-án. Fog megszólalni. Felejthetetlen lelki, zenei élményt nyújt! Aki ehhez szívesen csatlakozna, Zoltainé Szabó Ildikónál jelentkezzen.