Hirdetéseink 2019. december 22.

  • Köszönjük mindenki munkáját, aki templomunk és plébániánk nagytakarításában részt vett.
  • Ma, az esti szentmise után taizéi imaóra lesz.
  • December 23 -án, holnap lesz utolsó roráté. Ezen a napon 16 óráig lesz szentségimádás, utána a Misztrál koncert előkészületei lesznek. Az ünnepekben december 24, 25, 26, 31 és január 1 -én nem lesz folyamatos szentségimádás.
  • Halászléfőzés lesz december 23-án 9 órától.  Jelentkezés Horváth Jánosnál.
  • Karácsonyi ebédek készítésére lehet jelentkezni a templomban hátul elhelyezett íven. Az ebédet dec.25-én fél 12-re kell szállítható állapotban elkészíteni, ekkor gyűjtjük össze.
  • Az idén is szeretnénk folytatni a Szent János napi boráldás hagyományát. December 27 –én, csütörtökűn, a 18, 30- as szentmise keretében kerül sor az újbor megáldásra. A szentmise után, a közösségi házban tartunk kötetlen baráti újborkóstolót. Akinek esetleg maradt a karácsonyi ételekből, amit szívesen kitenne az asztalra, annak is nagyon örülünk. Idén vendégünk lesz Kaló Imre, a Borászok Borásza díj kitüntetettje
  • Jövő vasárnap Szent Család vasárnapja lesz. A 9, 30 –as szentmise végén a családok megáldására kerül sor.
  • Szeretettel várunk mindenkit december 25-én és 26-án este 9-től 10 óráig egy csendes, meghitt szentségimádásra a templomba. Bejárat a sekrestyén keresztül.
  • Nagy és kisifisek a sekrestyében átvehetik a karácsonyi ajándékukat.
  • Szeretettel hívunk minden családot a jövő évi családtáborba, amely augusztus 1-5-ig lesz Balatonvilágoson, egy kellemes Balaton parti üdülő faluban. Jelentkezni a szervező családoknál lehet személyesen, vagy a hirdetőn kitett eléhetőségeiken.