Hirdetéseink 2019. december 8.

  • Kedden 10 órakor baba – mama mise lesz.
  • Jövő vasárnap a 8 órai szentmise után, István atya szeretné megköszönni munkájukat a templom takarítóknak, egyházadószedőknek és idegenvezetőknek.
  • Adventben minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek a roráte szentmisék. Utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk a közösségi házba. Azok a gyerekek, akik 5 rorátén részt vesznek, jutalom kiránduláson vehetnek részt. Adventben hétköznap nincs este szentmise. A szombat esti mise változatlan.
  • Adventben szombat esténként, a szokott módon ünnepélyes gyertyagyújtás lesz a mise előtt. Aki szeretne, ezeken énekelni szeretettel várjuk 17.30 – tól a Köziház Szent László termébe.
  • Lehetőség van az Eucharisztikus Kongresszus összénekkarához csatlakozni. A Kongresszus záró szentmiséjén, a Hősök terén szept. 20-án fog megszólalni. Felejthetetlen lelki, zenei élményt nyújt! Aki ehhez szívesen csatlakozna, Zoltainé Szabó Ildikónál jelentkezzen.
  • 2020-ban újra lesz házaspároknak hétvége, melyet István atya tart február 7 – 9 -ig Kismaroson, a Nővéreknél. Péntek este kezdődik és vasárnap délben fejeződik be.  Jelentkezés nála történik.
  • Aki még nem rendezte az idei egyházközségi hozzájárulását, a sekrestyében, illetve a plébánián megteheti. Püspöki Karunk, jövedelmünk 1%-t ajánlja felajánlásra.