Hirdetéseink 2019. február 3.

  • A közösségi ház festése halaszthatatlanná vált, 6 éve lett felújítva, s az óta elhasználódott. Szeretettel kérjük a mai szentmiséken a testvérek segítségét, adományát, az 1 millió forintos munkához.
  • Hétfőn a szentmisét a februárban születettekért ajánljuk fel. Szeretettel várjuk őket.
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmisén felnőtt katekumenjeinket fogjuk bemutatni.
  • Házasság heti programok: Február 13. szerda 20.00 Nagymaros, Szent Márton Közösségi Ház: Révész Lajos és Szilvi előadása. Február 8. péntek 18.00 Kismaros, Művelődési Ház: Lothinger Éva szociális nővér előadása. Február 17, 9. 30 vasárnap: Házassági fogadalom megújító Szentmise a templomban.
  • Több éves hagyományunkhoz híven február 23-án, ismét sort kerítünk közösségteremtési célból, és persze az ínyenc falatok kedvéért Egyházközségünk szervezésében, és Egyházközségünk tagjai számára egy hagyományos disznóvágásra. A részletek a plakáton olvashatóak.
  • Restaurálási munkák miatt a héten 9 és 16 óra között szünetel a folyamatos szentségimádás.