Hirdetéseink 2019. január 20.

  • A 2020 –as Eucharisztikus Kongresszusra való készület jegyében, a Szentségimádás iskolája címmel, 12 alkalomból álló sorozatra indul.. Az első alkalom január 23 –án, majd utána is mindig szerdán 19 órakor kezdődik a Közösségi házban. Az alkalmak Fábry Kornél atya elmélkedésének megtekintésével kezdődnek, majd megosztás és közös ima a templomban. Egy- egy együttlét kb. 1 órás lesz. Szeretettel hívjuk és várjuk mindazokat, akik már megtapasztalták meg, milyen jó a Szentségimádás alkalmával együtt lenni az Úrral, és azokat is, akik még ezt nem élték át, illetve azokat is, akik elmélyíteni szeretnék a Vele való kapcsolatukat.
  • Január 26 -án szombaton lesz a gyerekek rorátés jutalom kirándulása a váci korcsolyapályára. Gyülekező 9 órakor a vasútállomáson. Érkezés a 12, 45 -kor. Akinek van saját korcsolyája, kérjük hozza ,magával.
  • Ökumenikus imaalkalom lesz hétfőn nálunk 17 órakor és a református templomban csütörtökön szintén 17 órakor.
  • Elsőáldozók bemutatása lesz jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmisében.
  • Aki ebben az évben szeretne templomunkban házasságot kötni, István atyát legyen szíves megkeresni.
  • A közösségi ház festése halaszthatatlanná vált, 6 éve lett felújítva, s az óta elhasználódott. Szeretettel kérjük 2 hét múlva a vasárnapi szentmiséken a testvérek segítségét, adományát, az 1 millió forintos munkához.