Hirdetéseink 2019. január 27.

  • Elsőpéntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Szombaton, február 2 –án, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz.
  • A közösségi ház festése halaszthatatlanná vált, 6 éve lett felújítva, s az óta elhasználódott. Szeretettel kérjük a jövő vasárnapi szentmiséken a testvérek segítségét, adományát, az 1 millió forintos munkához.
  • Házasság heti programok: Február 13. szerda 20.00 Nagymaros, Szent Márton Közösségi Ház: Révész Lajos és Szilvi előadása. Február 8. péntek 18.00 Kismaros, Művelődési Ház: Lothinger Éva szociális nővér előadása. Február 17, 9. 30 vasárnap: Házassági fogadalom megújító Szentmise a templomban.
  • Közösségünk egységéért mondott imádság hátulról elvihető