Hirdetéseink 2019. július 21.

  • A Zoltai család leégett házának újjáépítésére 1 324 000Ft –t gyűjtöttünk. Nagyon köszönjük mindenki segítségét.
  • Július 26 –án, pénteken az esti szentmise a Kálvária kápolnában lesz. Aki autóval szeretne feljutni, számukra 18 órakor a templom előtt lesz a gyülekező.
  • Július 27 –én, 19 órakor a főtéren vacsora fehérben. A Világ számos pontján, egy – egy település megszervezi a helyben lakók számára a vacsora fehérben estét. Az est lényege, hogy mindenki maga gondoskodik vacsorájáról, italáról, fehér gyertyáról, terítőjéről. A részvétel feltétele: FEHÉR RUHÁBA JÖJJÜNK! Mit tegyen, akinek nincs fehér ruhája? Itt az idő beszerezni, esetleg kölcsön kérni. Mire jó ez? Egy jó lehetőség arra, hogy a város lakói egy évben egyszer találkozzanak egymással egy közös vacsorára. Vacsorázzunk együtt, ismerkedjünk, barátkozzunk, beszélgessünk, kínálgassuk egymást, töltsük együtt az estét. Miért pont a plébánia szervezi? Ott a helyünk, nekünk keresztény közösségnek, ahol az emberek vannak. Ki kell bújnunk a templom falai közül és elvinni mindenkihez Krisztus örömhírét, szeretetét. Nekem, plébánosnak, nagy lehetőség, hogy megismerjem azokat is, akik nem járnak templomba. Kiket várunk? Mindenkit! 0 – 100 éves korig, a városunk minden lakóját. Hívjuk, szólítsuk meg egymást! Várunk tehát mindenkit július 27 -én, szombaton 19 órára a főtéren. Sörpadokat az Önkormányzat biztosít a vacsorához. Aki teheti és nem teher, kérjük hozzon széket önmaga és családja számára illetve néhány finomságot, amivel megkínálhatjuk egymást. Hívjuk el szomszédjainkat, barátainkat is egy nyár esti közös találkozásra!