Hirdetéseink 2019. június 9.

  • Múlt vasárnap, templomunk nagykapujának felújításához 312 ezer Ft –t gyűjtöttünk. Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Pünkösdhétfőn egyházközségi majálisunkat tartjuk. Programok: 10 órakor Brouwer Pálhegyi Krisztina előadása “Kapcsolatra épülő nevelés” témában, 12 órakor szentmise (18, 30 –kor csendes mise), 13 órától közös ebéd, 14 órától kötetlen beszélgetés, színes gyerekprogramok. Kérjük, hogy az alkalomra hozzunk evőeszközt, tányért, poharat, innivalót és egy tálca süteményt. Részletes program a @ listán illetve a hirdetőtáblán olvasható. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmisében, hálaadás az elmúlt iskolaévért.
  • Két hét múlva vasárnap úrnapja lesz. Délelőtt csak 9 órakor lesz szentmise, majd azt követően úrnapi körmenet. 18, 30 –kor csendes szentmise lesz.
  • Június 14 – 16 –ig ministránstábor lesz. Jelentkezés Gável Péternél.
  • Úrnapja vásárnapjától a Megyéspüspök úr engedélyével templomunkban minden vasárnap 2 szín alatt lehet áldozni. Aki kézbe szeretne áldozni, kérjük, hogy az áldoztatás végén álljon be a sorba. .