Hirdetéseink 2019. május 19.

  • Nagyon köszönjük mindenki munkáját, ki részt vett az Ifjúsági Találkozó megszervezésében.
  • Hegyi mise lesz jövő szombaton, május 25 –én 16 órakor a Kálvárián. Az időseknek autóval segítünk a feljutásban. Gyülekező számukra a templom előtt, 15, 30 kor. Ugyanezen a napon, 19 órakor grill és karaoke parti a plébánia kertben. Grill eszközöket a plébánia biztosít, a vacsorának való étel és italról kérjük mindenki maga gondoskodjék.
  • A vasárnapi szentmisék előtt, az Eukarisztikus Kongresszusra készülve, Fábry Kornél atya által készített szentmise magyarázatokat tekinthetjük meg. Aki teheti, 5 perccel a szentmise előtt igyekezzék megérkezni.
  • Június 10-én Pünkösdhétfőn egyházközségi majálisunkat tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk, különösen az elsőáldozókat családjaikkal együtt.
  • Két hét múlva, június 2 –án vasárnap szeretnénk még egyszer kérni a testvérek támogatását templomunk nagykapujának felújításához.