Hirdetéseink 2019. március 17.

  • Nagyböjt péntekjein szentmise után keresztutat tartunk. Ne felejtsük el, h. nagyböjt péntekjein 14 éves kortól nem eszünk húst
  • Március 20 –án szerdán és 21 –én csütörtökön lesz a nagyböjti két estés lelkigyakorlatunk, melyet az Opus Dei prelaturához tartozó missziós atyák fognak tartani. Szerdán a betegek kenetének kiszolgáltatása is lesz. Aki szeretné felvenni a szentséget, a szentgyónását kérjük előtte végezze el.
  • Az egyháztanács tagjai hétfőn, az esti szentmise után szeretettel hívnak minket fél órás szentségimádásra Városunkért, közösségünkért.
  • Szeretettel hívjuk az elsőáldozó gyerekeket és szüleiket március 23-án egy  közös, interaktív bábozásra a Szent Márton közösségi házba! Ez az alkalom nagyban megsegíti a másnapi gyónást,így fontos állomás a felkészülésben! A program 9.00-kor kezdődik és 12.00-ig tart.Fontos tudni, hogy ez egy közös együttlét, tehát ne csak egyedül jöjjenek a gyerekek, hanem legalább egyik szülő kísérje el és legyen vele a délelőtt folyamán! Jövő vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmisén az elsőáldozók bemutatása és az első gyónásuk a szentmise után
  • A Szt. József szobor restaurálásra adományozó testvérünk vár még nagylelkű társakat.