E Hirdetések E Hirdetéseink 2019. november 17.

Hirdetéseink 2019. november 17.

• Dicsőítő Szentségimádás lesz újra a világ körül november 23-án, szombaton 17 órától az Eucharisztikus Kongresszus jegyében.
  • November 24 –én vasárnap, Krisztus Király ünnepén lesz a Szent Erzsébet napi karitászgyűjtés. Ezen a napon lesz a 9, 30 –as szentmisében a ministráns avatás.  November 19-én Szent Erzsébet ünnepe.
  • „Aki szereti plébániáját, az elolvassa ezt a könyvet” – New York Érseke ezzel a mondattal ajánlja az Újraépítve c. könyvet, mely a tavasszal kezdődő plébániai tervezésünk vezérfonala lesz. A könyv a sekrestyében megvásárolható.
  • A jövőben a vasárnap esti szentmiséket Beer Miklós püspök úr tartja. A honlapon követhető a szentmisék beosztása. A változtatás jogát fenntartjuk.
  • A Szent Erzsébet tér megáldását Zoltán atya vállalja — épp Szent Erzsébet napján 4 órakor!