E Hirdetések E Hirdetéseink 2019. november 24.

Hirdetéseink 2019. november 24.

• Ma van a Szent Erzsébet napi karitászgyűjtés. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Ma este 17.30-kor a Jézus Szíve Családja szent órát tart
  • December 1–jén advent első vasárnapján, adventi koszorúkészítés lesz a 9.30–as szentmise után. A gyerekeket, családokat várjuk sok szeretettel, h. együtt készítsék el a családi koszorút. A 3. és 4 osztállyal ismerkedős játék, adventi kalendárium készítése. A koszorú alapanyagot beszerezzük. A koszorú alapra való zöldet hozzunk magunkkal.
  • Ugyanezen a napon, 17.30–kor, a Sigil galériában jótékonysági kiállítás megnyitó lesz, melyben nagymarosi alkotók kiállított alkotásainak bevételéből Városunk út menti keresztjeit szeretnénk felújítani.
  • A jövőben a vasárnap esti szentmiséket Beer Miklós püspök úr tartja. A honlapon követhető a szentmisék beosztása. A változtatás jogát fenntartjuk.
  • István atya 2 megjelent könyve, köztük az adventről szóló, a sekrestyében megvásárolható.
  • István atya a plébánia @ listán, egy jezsuita szerzőtől származó írást tett közzé elváltak és újra házasultak témakörében. Nem tükrözi az egyház álláspontját, de mint útkeresésének, nagyon jó felvetéseket tartalmaz.  Szolgáljon ez az írás vigasznak az érintettek felé. És bár szentgyónáshoz, áldozáshoz nem járulhatnak, de a lelkiáldozás, számukra is erőt jelenthet. Továbbra is bátorítjuk őket, h. áldozáskor beállhatnak a sorba és áldást kérhetnek. Aki szeretné ezt az írást megkapni, István atyát legyen szíves megkeresni.