E Hirdetések E Hirdetéseink 2019. október 6.

Hirdetéseink 2019. október 6.

•  A mai vasárnap szeretnénk kérni a testvérek adományai templomunk szentélyének lapozására. A munkálatok összköltsége 8 millió Ft. A lapok megtekinthetők a szószék alatt.
  • Köszönjük mindazok munkáját, akik az Ifjúsági Találkozó szervezésében részt vettek.
  • Holnap, hétfőn, az októberben születettekért lesz a szentmise felajánlva. Szeretettel várjuk őket.
  • Gitáros babamamás szentmise lesz kedden, október 8-án, délelőtt 10 órától. Szeretettel várjuk a babákat, a mamákat, és mindenki mást is!
  • Ősztől újraindult az egyházközségi babamama klub. Keddenként 10 órakor találkozunk a plébánia kertben. Szeretettel hívunk és várunk minden kisgyermekes anyukát és gyermekét! További információ a plébánia honlapján található.
  • Az Alfa Igekör szervezésében imaest lesz Országunkért, Településünkért, politikusainkért, szerda este 7–8-ig a templomban.
  • Jövő vasárnap, október 13 –án vasárnap, a 9, 30 –as szentmise keretében lesz a bérmálás. Szombaton 16 órakor a templomban Szentlélek hívó dicsőítés lesz, melyre mindenkit szeretettel hívunk, hogy együtt imádkozzunk a bérmálásra készülőkért.
  • Októberben minden este 18 órától Rózsafüzért imádkozunk!
  • Az Újraépítve c. könyv, mely egyházközségi zsinatunk vezérfonala lesz, a sekrestyében megvásárolható 2000 Ft – ért, vagy kölcsönbe elvihető.