Hirdetéseink 2019. szeptember 1.

 • Holnap hétfőn, a szentmisét a szeptemberben születettekért ajánljuk fel.
 • Kedden 7 órakor a szentmise a Rókus kápolnában lesz. Aki autóval szeretne kijutni, 6, 30 –kor kérjük legyen a templom előtt. Szeretnénk a kápolnában található feszületet méltó módon felújítani. Aki adományt szeretne rá adni, Horváth Tonóéknál, vagy a plébánián megteheti. Kb 100 ezer Ft a restaurálás.
 • Csütörtökön, 17, 30 –tól szentórát tartunk.  A szentmise után, István atya szeretne találkozni azokkal, akik rendszeres résztvevői a hétköznapi szentmiséknek.
 • Elsőpéntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
 • Szeptember 7 –én szombaton, Nosztrai zarándoklat lesz. A szentmise 14, 45 –kor kezdődik. Gyalogosan indulás. 9 órakor a templomtól. Kerékpárral indulás 13:15 – kor. A busz a templom elől, 13:55 kor indul.
 • A Közösségi Ház éves nagytakarítása ugyanezen a napon reggel 8 órától kezdődik. Sokféle munka van, az épületben, udvaron egyaránt;  fiataloknak, idősebbeknek, nőknek és férfiaknak is bőven akad kisebb-nagyobb feladat. Ha csak egy-egy órára tud eljönni valaki, az is rengeteget számít! Takarítószereket biztosítunk, az eszközöket lehet hozni, hogy biztosan elég legyen.
 • Szeptember 14 –én szombaton este lesz a „Nyitott templomok éjszakája” rendezvény. Részletek a hirdető táblán olvashatók.
 • Szeptember 15 –én vasárnap, a 9, 30 –as szentmisében lesz a gyerekek Szentlélek hívó Veni Sancte szentmiséje és a tanszer megáldás.
 • Szeptember 29-én lesz a felújított templomunk megáldása és búcsúi ünnepe. 9:00 Szentmise. A szentmise végén beszámoló a munkálatokról. Heininger Ferenc és Tarr György tolmácsolásában. Soltész Miklós államtitkár úr köszöntője. Ismerkedés az új Püspök atyával, majd autó, babakocsi, roller, bicikli megáldás. 12:00 Plébániakertben ebéd. Evőeszközt és poharat kérjük mindenki hozzon magával. 14:00 Templom és torony bemutatás, Dankai Marika és Maurer János vezetésével. 15:00 Egyházzenei koncert a szobi Kodály Zoltán Iskola közreműködésével. 16:00 Dicsőítés a Laudate zenekar vezetésével. 11:00 – 16:00 Folyamatos gyermekprogramok. Aki csatlakozni szeretne a szentmisén fellépő énekkarhoz, számukra a próbák péntekenként 19 órától lesznek a karzaton.
 • A szentmisék alatt, illetve a szentségimádást végzők számára a közösségi ház mellékhelysége továbbra is használható. Szeretettel kérjük, hogy a használat után rendben hagyjuk magunk után a helységet. Az ajtókat zárjuk be magunk után.
 • Templomunk nagykapujának felújítása elkezdődött. Várhatóan a templom megáldási ünnepségig elkészül.
 • Szeptember 1-én vasárnap 17:00 órától évindító zenés dicsőítést tartunk a templomban.