Hirdetéseink 2020. április 5.

  • Jövő héten, nagyhétfőn, nagykedden és nagyszerdán 18, 30 –kor lesz szentmise, majd vezetett szentségimádás. Nagyhétfőn, az áprilisban születettekért lesz a szentmise felajánlva. Szeretettel várjuk őket a képernyők elé. Mindenkit szeretettel hívok, h a plébánia weboldalán keresztül bekapcsolódjunk be esténként a közös imába.
  • A folyamatos szentségimádás továbbra is működik, hisz a lakóhely elhagyási tilalom alól kivételt képez a hitéleti tevékenység. Nagyon köszönöm a fiatalabbaknak, h átvették az idősebbek helyét. Aki tudna segíteni a szentségimádási órákban helyettesként, Kanyó Ágit hívja.
  • A héten nem lesz nagypénteken szentségimádás. Nagyszombaton viszont egész nap nyitva lesz a templom, köszönet érte a cserkészeknek. Húsvéthétfőn sem lesz lesz szentségimádás
  • Szabadtéri szentgyónásra hétfőn, kedden, szerdán 18 órától a templom környékén, illetve hétfőn 17 – 18 óráig a templomban van lehetőség. Természetesen telefonon is lehet tőlem időpontot kérni. Püspök atyához és Zoltán atyához ne menjünk, mert ők koruk, miatt a veszélyeztetettek köré sorolhatók. Azok az idősek, akik otthon, a udvarukban szeretnék elvégezni a szentgyónást, telefonon egyeztessenek velem időpontot.
  • Uj Ember újság és Adorémus elvihető a templomban.
  • Nagypéntek szigorú böjti nap. 14 éves kortól nem eszünk húst, 18 és 60 év között 3x eszünk és 1x lakunk jól.
  • A gyerekek rejtvényhúzási feltétele jövő vasárnap a következő : Az ovisok és alsósok rajzolják le a virágvasárnap történteket. A felsősök írják le melyik internetes oldalon, mit néztek meg virágvasárnap ünnepével kapcsolatosan.