Hirdetéseink 2020. december 20. Advent 4. vasárnap

 

  • Advent 4. vasárnapján Nagymaroson a 9.30-as, Zebegényben a 11-es szentmisén Megyessy Swartz Lucia opera énekes és Monori barátai egyházzenei szolgálata.

  • Hétőn, kedden, szerdán reggel 6.30-kor lesznek roráte szentmisék.     

  • Három vasárnapon keresztül – szeretnénk megköszönni az egyházközségben segítőknek a munkájukat, ezért hívtuk őket személyesen a templomba. Aki nem tud eljönni a járvány miatt, annak eljuttatjuk az ajándékát.

  • December 24-én a járvány miatt a pásztorjáték elmarad. Helyette: 16.30-tól Karácsonyi Ünnephirdetés, 16.45: Vigília mise. 17.30-tól karácsonyi ének és meglepetés a templom téren. Szeretettel várunk mindenkit.  On line pásztorjáték… Éjféli mise nem lesz!

  • Karácsonykor ünnepi miserend lesz.

  • 27-én Szentcsalád vasárnapja. (Családok megáldása a mise végén)

  • Megjelent a Tanúság újság karácsonyi száma